BitClub!

 

BitCoin to waluta (krypto waluta), którą od 2009 roku możemy płacić w internecie i nie tylko, bo dzisiaj BitCoinami zapłacisz za kawę, pizzę czy bilety lotnicze (nawet Polskie Linie Lotnicze LOT przyjmują już płatności BitCoinami).

BitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od rządów, instytucji państwowych i prywatnych.

BitCoin jest też zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów). Z tego względu BitCoin jest dla INWESTORÓW nowoczesną alternatywą dla fizycznego ZŁOTA.

Transakcje na rynku BitCoin obsługiwane są przez niezależnych, tak zwanych „górników” oraz przez duże firmy, które posiadają tak zwane „kopalnie BitCoin„.

to tak na początek….

Cena BitCoin na dzień 14.01.2017r

 

Ile kosztuje 1 BitCoin ?
na dzien dzisiejszy 12.01.2017 cena to około 800 $

Wypłacaj BitCoin w gotówce na całym świecie!

Jeśli chcesz w PEŁNI korzystać z nowoczesnych płatności BitCoin, wystarczy, że założysz sobie konto podstawowe (portfel BitCoin) na platformie BitBay dzięki, której będziesz mógł kupować, sprzedawać, wypłacać (bankomat bez karty) oraz płacić swoje rachunki BitCoinami.bitcoin-bankomat-wyplata-na-calym-swiecie

Do Twojego portfela BitCoin będziesz też mógł zamówić sobie zwyczajną kartę płatniczą (MASTERCARD), którą możesz płacić oraz wypłacać gotówkę z każdego bankomatu na świecie.

Do obsługi kont BitCoin zalecam korzystanie z bankowości mobilnej mBank.

 

Jak rozpocząć inwestycję w wydobycie BitCoinów?

Wydobywanie BitCoin w ten sposób, jest dziecinnie proste.

Wystarczy, że zarejestrujesz się na farmie BitCoin i kupisz za minimum $500 sprzęt do wydobywania BitCoin (udziały), które zapewnią Ci stałe zyski przez następne 1.000 dni.

 

Zaczynam przygodę z marketingiem tylko zobacz możesz być 1 w mojej grupie i korzystać na mojej pracy zbuduje Ci 50% biznesu na dówd wstawiam fot. jak świetnie rozwija się nasza grupa dzięki świetnym Liderom

Po dokonaniu inwestycji na takiej farmie BitCoin, nie musisz się niczym zajmować, a każdego dnia będziesz otrzymywał udział w wydobytych przez firmę (farmę) BitCoinach.

Twój udział w zyskach firmy będzie trwał aż 1.000 dni od daty dokonania inwestycji.

 

Bardzo chętnie pomogę Ci w stawianiu pierwszych kroków w zarabianiu przez Internet.

Jeśli Ty potraktujesz współprace ze mną POWAŻNIE, to ja POWAŻNIE potraktuję Ciebie i krok po kroku przekażę Ci jak korzystać

z technologi 21 wieku. Zarabiajmy razem a na pewno stworzymy coś wielkiego.

 

 

JAKIE SĄ ZALETY BITCOIN?

  • Wolność płacenia – możliwe jest przesyłanie środków natychmiast i w dowolne miejsce świata. Bez dni wolnych. Bez granic. Bez narzucanych limitów. Bitcoin pozwala swoim użytkownikom na całkowitą kontrolę nad własnymi pieniędzmi.
  • Bardzo niskie opłaty – płatności Bitcoin są obecnie przetwarzane za darmo lub przy niezwykle niskich opłatach. Użytkownicy mogą dołączać do transakcji opłaty, by uzyskać pierwszeństwo przetwarzania, czego rezultatem jest szybsze potwierdzenie transakcji przez sieć. Dodatkowo funkcjonują też procesory handlowe, aby pomóc kupcom w przetwarzaniu transakcji poprzez codzienną zamianię bitcoinów na walutę fiducjarną i depozyt funduszy bezpośrednio na kontach bankowych handlowców. Jako że usługi te oparte są na Bitcoin, mogą być one oferowane przy znacznie niższych opłatach niż w przypadku PayPal czy sieci kart kredytowych.
  • Mniejsze ryzyko dla handlowców – transakcje Bitcoin są bezpieczne, nieodwracalne i nie wymagają przetwarzania danych wrażliwych bądź osobowych klientów. Chroni to handlowców przed różnego rodzaju oszustwami czy próbami wymuszania zwrotów. Nie ma wymogu zgodności ze standardami PCI. Przedsiębiorcy mogą swobodnie rozwijać się na nowych rynkach, na których transakcje kartowe bądź finansowe są niedostępne lub obarczone nieakceptowalnym ryzykiem. Rachunek zysków jest prosty: mniejsze prowizje, większy rynek i mniejsze koszty administracyjne.
  • Bezpieczeństwo i kontrola – użytkownicy Bitcoin mają pełną kontrolę nad ich transakcjami; handlowcy nie są w stanie narzucić niepożądanych lub ukrytych opłat, jak ma to niekiedy miejsce przy innych metodach płatności. Płatności Bitcoin mogą być dokonywane bez danych osobowych dołączonych do transakcji. Zapewnia to wysoki stopień ochrony przed kradzieżami tożsamości. Użytkownicy Bitcoin mogą też chronić swe pieniądze przy pomocy kopii zapasowych i szyfrowania.
  • Przejrzystość i neutralność – wszelkie informacje na temat samych zasobów pieniędzy Bitcoin są dostępne od ręki dla każdego w łańcuchu bloków i można je weryfikować oraz wykorzystywać w czasie rzeczywistym. Żadna osoba fizyczna ani organizacja nie może kontrolować ani manipulować protokołem Bitcoin, ponieważ jest on kryptograficznie zabezpieczony. Sprawia to, że rdzeń Bitcoin jest godny zaufania ze względu na neutralność, transparentność i przewidywalność.

JAKIE SĄ WADY BITCOIN?

  • Stopień przyjęcia – Wielu ludzi wciąż nie wie o Bitcoin. Każdego dnia coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna akceptować bitcoiny, ponieważ zależy im na korzyściach, jakie z tego płyną. Ich lista pozostaje jednak dość krótka i wciąż musi się rozrosnąć, aby można było skorzystać z efektów sieciowych.
  • Niestabilność – łączna wartość bitcoinów w obiegu i liczba przedsiębiorstw używających Bitcoin jest wciąż bardzo mała w porównaniu do tego, jaka mogłaby być. Dlatego też stosunkowo małe wydarzenia, transakcje lub działalności biznesowe mogą znacząco wpłynąć na cenę. Teoretycznie niestabilność ta będzie zmniejszała się w miarę dojrzewania rynków Bitcoin i technologii. Świat nigdy wcześniej nie widział waluty powstałej jako start-up, dlatego też naprawdę trudno (i ekscytująco!) jest wyobrazić sobie, jak potoczą się jej losy.
  • Bieżący rozwój – oprogramowanie Bitcoin jest wciąż w wersji beta i wiele jego niekompletnych funkcji jest aktywnie rozbudowywanych. Rozwijane są nowe narzędzia, funkcje i usługi, aby uczynić Bitcoin bezpieczniejszym i bardziej dostępnym dla mas. Niektóre z nich wciąż nie są gotowe dla wszystkich. Większość biznesów Bitcoin jest nowych i wciąż nie oferują żadnych ubezpieczeń. Ogólnie rzecz biorąc Bitcoin wciąż dojrzewa.

DLACZEGO LUDZIE UFAJĄ BITCOIN?

Zaufanie do sieci Bitcoin wynika w znacznej mierze z tego, że nie jest ono właściwie w ogóle wymagane. Sieć Bitcoin posiada w pełni otwarty kod źródłowy oraz jest zdecentralizowana. Oznacza to, że każdy ma zawsze dostęp do jej kodu źródłowego. Programiści na całym świecie mogą zatem dokładnie sprawdzić, jak działa Bitcoin. Wszystkie transakcje i wprowadzone do obrotu bitcoiny mogą być jawnie konsultowane przez każdego w czasie rzeczywistym. Wszystkie płatności mogą być wykonywane bez potrzeby udziału osób trzecich, a cały system jest chroniony poprzez poddawane solidnej weryfikacji niezależnych ekspertów algorytmy kryptograficzne na miarę tych używanych w bankach internetowych. Żadna organizacja ani osoba nie może kontrolować sieci Bitcoin, która jest bezpieczna nawet jeśli nie wszyscy jej użytkownicy są godni zaufania.

 

Ostrzeżenie o ryzyku związanym z uczestnictwem w obrocie kryptowalutami

Obrót towarami, niezależnie od tego czy mają one charakter dóbr rzeczywistych czy wirtualnych, podobnie jak obrót kryptowalutami (którymi są zarówno Bitcoin, jak i Litecoin) niesie ze sobą znaczne ryzyko.

Ceny dóbr, niezależnie od ich charakteru czy substancji, nie mają bowiem charakteru stałego i podlegają ciągłym zmianom. Wahania cen z kolej w sposób bezpośredni wpływają na wartości aktywów posiadanych przez jednostkę na przestrzeni czasu. Dowolne dobro – wirtualne lub nie – w danym okresie może zarówno zyskać na wartości, jak i stać się zupełnie bezwartościowe. Te same zasady znajdują zastosowanie w stosunku do wirtualnych walut – tzw. kryptowalut.

Obrót kryptowalutami niesie jednakże ze sobą jeszcze jedno ryzyko, które co do zasady nie występuje w przypadku handlu oficjalnych walut i czy towarów. W przeciwieństwie do większości walut, których wartość jest niejako moderowana przez rząd lub inne podmioty prawne, bądź też znajduje swoje oparcie w surowcach, wartość kryptowalut oparta jest na rozwoju technologii oraz zaufaniu do rynku i jego uczestników. Kryptowaluty nie posiadają scentralizowanego emitenta ani instytucji kontrolującej jej obrót. Wartość jednostek kryptowaluty określona jest wyłącznie poprzez wolnorynkowe mechanizmy popytu i podaży w serwisach wymiany, takich jak serwis. Kryptowaluta nie stanowi autonomicznego świadczenia ani sama w sobie nie zaspokaja żadnych potrzeb. Jedyną jej funkcją jest rola środka płatniczego lub medium wymiany wartości pieniężnej, które posiadacz może: wymienić na towar lub usługę w sklepie akceptującym płatności w kryptowalutach „przelać” elektronicznie innej osobie, przechować i wymienić w przyszłości na walutę osiągając zysk (lub stratę) wynikającą z różnic kursowych.

Ze względu na podstawy funkcjonowania systemu obrotu kryptowalut jest on podatny na  wahania poziomu zaufania uczestników obrotu, który wpływa bezpośrednio na poziom popytu lub podaży. Na poziom zaufania do kryptowalut mogą wpływać zarówno czynniki czysto ekonomiczne, jak i poza ekonomiczne, w tym technologiczne.

Mając na uwadze powyższe prosimy o przemyślnie decyzji czy istniejący stopień ryzyka związany z obrotem kryptowalutami jest dla Państwa akceptowalny.

Jednocześnie w celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości niniejszym informujemy iż korzystanie przez nas serwis z systemu bankowego ograniczone jest tylko i wyłącznie na potrzeby dokonywania wpłat i wypłat środków pieniężnych niezbędnych dla zakupu lub sprzedaży kryptowalut za pośrednictwem naszego Serwisu. Same kryptowaluty nie są przedmiotem obrotu na rynku bankowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *